Rocznice na dzień:
wybierz datę
Imię i nazwisko Data urodzenia Data zgonu Oznaczenie grobu Mapa
Zofia Batina 1800-01-01 1995-03-02 10-14-26 Zobacz na mapie
Wiera Błazińska 1800-01-01 1978-03-02 2-4-17 Zobacz na mapie
Zinaida Bogdanowicz 1800-01-01 2018-03-02 2-5-19 Zobacz na mapie
Mirosław Chwiedosik 1964-11-14 1965-03-02 3-7-17 Zobacz na mapie
Józef Czerniakiewicz 1800-01-01 1976-03-02 10-12-7 Zobacz na mapie
Zinaida Czyżewska 1933-03-02 2021-06-03 6a-6-16 Zobacz na mapie
Walenty Dacewicz 1800-01-01 1995-03-02 8-4-7 Zobacz na mapie
Roman Gierasimczuk 1954-01-01 2004-03-02 5-14-8 Zobacz na mapie
Jan Górynowicz 1915-03-02 1989-03-07 4a-2-4 Zobacz na mapie
Sławomir Gryc 1977-01-01 1995-03-02 10a-12-13 Zobacz na mapie
Nina Grześ 1800-01-01 1990-03-02 6a-7-14 Zobacz na mapie
Maria Hajduk 1907-01-01 1981-03-02 5-3-11 Zobacz na mapie
Michał Himik 1800-01-01 1987-03-02 10-10-26 Zobacz na mapie
Anna Jewtoszuk 1800-01-01 1983-03-02 10-5-15 Zobacz na mapie
Maria Kolaskin 1800-01-01 1955-03-02 9-14-3 Zobacz na mapie
Nadzieja Kuryłowicz 1800-01-01 1995-03-02 3-23-9 Zobacz na mapie
Nadzieja Laskowska 1915-03-02 2002-01-16 4a-2-3 Zobacz na mapie
Anastazja Lasota 1903-01-01 1976-03-02 5-17-14 Zobacz na mapie
Tatiana Leszczyńska 1936-03-02 2001-03-08 10a-16-4 Zobacz na mapie
Eugenia Łazar 1800-01-01 2014-03-02 4-11-10 Zobacz na mapie
Bazyli Łobaczuk 1800-01-01 2001-03-02 10-18-35 Zobacz na mapie
Aleksander Maksimiuk 1940-01-01 2014-03-02 3-23-10 Zobacz na mapie
Jan Mojsik 1953-01-01 1986-03-02 7-13-14 Zobacz na mapie
Aleksander Naliwajko 1897-01-01 1982-03-02 7-7-17 Zobacz na mapie
Maria Nikołajuk 1800-01-01 2007-03-02 9-3-19 Zobacz na mapie
Henryk Okułowicz 1936-03-02 2017-09-18 6-5-9 Zobacz na mapie
Stefan Patejuk 1896-01-01 1986-03-02 4a-11-10 Zobacz na mapie
Helena Pietruczuk 1901-01-01 1976-03-02 5-18-13 Zobacz na mapie
Maria Poczobut 1929-01-15 2021-03-02 10a-11-10 Zobacz na mapie
Wacław Pstyga 1946-01-01 1996-03-02 4a-10-25 Zobacz na mapie
Maria Romanowicz 1800-01-01 2017-03-02 6a-6-25 Zobacz na mapie
Jan Sakowicz 1953-10-07 2020-03-02 2-3b-2 Zobacz na mapie
Elżbieta Sawa 1800-01-01 1971-03-02 8-5-10 Zobacz na mapie
Włodzimierz Siemieniuk 1945-03-02 2021-10-13 2-11-11 Zobacz na mapie
Eugeniusz Siemienowicz 1800-01-01 1945-03-02 2-29-10 Zobacz na mapie
Adam Skiepko 1949-03-02 2019-10-16 2-6-34 Zobacz na mapie
Eugeniusz Sochoń 1913-03-02 1990-04-08 3-4-8 Zobacz na mapie
Eliasz Sołomianko 1800-01-01 1977-03-02 9-14-7 Zobacz na mapie
Jan Stryszko 1926-02-23 2003-03-02 10a-11-3 Zobacz na mapie
Włodzimierz Szczytkowski 1895-01-01 1958-03-02 4a-7-2 Zobacz na mapie
Helena Tchyle 1800-01-01 1994-03-02 2-26-19 Zobacz na mapie
Nadzieja Tiszkow 1800-01-01 1942-03-02 10-9-19 Zobacz na mapie
Aleksander Trochimczuk 1800-01-01 1934-03-02 2-29-12 Zobacz na mapie
Ignacy Trochimczuk 1862-01-01 1919-03-02 5-19-29 Zobacz na mapie
Mirosław Zając 1954-03-02 2023-06-05 6a-26-1 Zobacz na mapie
Nina Zajkowska 1935-01-01 1992-03-02 4a-10-23 Zobacz na mapie
Eugenia Żynel 1934-03-03 2020-03-02 2-2-12 Zobacz na mapie